Contact

Emailadres:
fractie@delfzijl.christenunie.nl

Fractievoorzitter

Cor Buffinga

Gersteland 42

9932 HX  DELFZIJL

corbuffinga05@gmail.com


Raadsleden

Harold Kol

Vlamoven 2

9934 NJ  DELFZIJL

harold_kol@hotmail.com

Sebastien Sabanga

Kleine Belt 66

9933 RH  DELFZIJL

ssabanga63@gmail.com 


Wethouder

Meindert Joostens

Gersteland 18

9932 HX  DELFZIJL

m.joostens@delfzijl.nl


Kiesvereniging ChristenUnie Delfzijl

Voorzitter
Margreet Nijburg
voorzitter@delfzijl.christenunie.nl

Secretaris
Jenneke Klamer
bestuur@delfzijl.christenunie.nl

Partijbureau

Het partijbureau van de ChristenUnie, het Wetenschappelijk Instituut de Mr. G. Groen van Prinstererstichting, de Bestuurdersvereniging en PerspectieF, ChristenUnie-jongeren zijn gevestigd in Amersfoort.

Bezoekadres

Johan van Oldenbarneveltlaan 46, 3818 HB AMERSFOORT

> Routebeschrijving

Correspondentieadres

Postbus 439, 3800 AK AMERSFOORT
Telefoon: 033-4226969 (maandag t/m vrijdag 10.00 tot 16.00 uur)
E-mail: info@christenunie.nl

N.B. Uw mail wordt altijd gelezen en doorgestuurd naar de relevante medewerker(s). Gelet op het grote aantal mails dat wij dagelijks ontvangen, kunnen wij u helaas niet garanderen dat elke mail persoonlijk beantwoord wordt.

Overige mailadressen

Landelijk Bestuur - bestuur@christenunie.nl
Ledenadministratie - ledenadministratie@christenunie.nl
Bestuurdersvereniging - bestuurdersvereniging@christenunie.nl
Opleidingscentrum - opleiding@christenunie.nl
Redactie partijblad - magazine@christenunie.nl
Webredactie (inhoud) - webredactie@christenunie.nl
Webmaster (techniek) - webmaster@christenunie.nl
Vertrouwenspersoon - vertrouwenspersoon@christenunie.nl
Wetenschappelijk Instituut - wi@christenunie.nl
Redactie Groen - redactiegroen@christenunie.nl
Jongerenorganisatie (PerspectieF) - info@perspectief.nu
Functionaris Gegevensbescherming/Privacyteam - privacy@christenunie.nl

Bankrekeningnummers

NL55 RABO 0372 9300 18 t.n.v. ChristenUnie te Amersfoort
NL98 RABO 0123 0182 50 t.n.v. Mr. G. Groen van Prinstererstichting te Amersfoort
NL62 RABO 0372 9611 26 t.n.v. PerspectieF, ChristenUnie-jongeren te Amersfoort
NL82 RABO 0385 9623 55 t.n.v. Bestuurdersver. ChristenUnie te Amersfoort